MEBLE NA MIARĘ "ŚLAZYK"

Certyfikaty 2

ORŁY STOLARSTWA GOLD

Pragniemy podzielić się wspólnym osiągnięciem, nasza firma została LAUREATEM ZŁOTYCH ORŁÓW STOLARSTWA
w ogólnopolskim plebiscycie Orły Stolarstwa!

MEBLE NA MIARĘ „ŚLAZYK” należy do 1,78 % najlepszych przedsiębiorstw branży Stolarstwa w Polsce, w oparciu o opinie klientów.

„Jedną z najlepiej ocenianych firm w kraju jest MEBLE NA MIARĘ „ŚLAZYK” – Laureat Ogólnopolskiej Edycji Plebiscytu Orły Stolarstwa 2019″


ORŁY STOLARSTWA

Miło nam poinformować, iż zdobyliśmy I miejsce w konkursie:
ORŁY STOLARSTWA dla regionu Niepołomice!

Orły Stolarstwa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.


LAUR WIARYGODNOŚCI

Program „Laur Wiarygodności” ma za zadanie wyróżnianie Uczciwych i Rzetelnych firm, które w sposób odpowiedzialny prowadzą działalność biznesową. Szanujące zasady zdrowej konkurencji i wysokich standardów pracy z Klientem. Wyróżnieniem mogą pochwalić się firmy które oferują usługi wysokiej jakości.


FIRMA GODNA ZAUFANIA w edycji 2019

Oznacza to, że mimo wyróżnienia jakie otrzymaliśmy wcześniej, nadal nie obniżamy poziomu, a wręcz przeciwnie, staramy się robić coraz więcej, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Zadowolenie naszych Klientów cenimy sobie najwyżej.
Dziękujemy, że jesteście z nami!


CERTYFIKAT RZETELNOŚCI

Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. Ułatwia on budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.


FIRMA GODNA ZAUFANIA

Certyfikat Firma Godna Zaufania istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Projekt został zainicjowany przez rybnicką firmę CBOK Sp. z o.o. Sp. k. po ówczesnym zaobserwowaniu, że wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technika powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają.


TOP FIRMA

Starać się o niego mogą tylko te firmy, które posiadają dobre opinie wśród swoich klientów i kontrahentów.
Każda Firma starająca się o Certyfikat Top Firma musi przejść weryfikację. Certyfikat dla firm nadawany przez Spółkę Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o. nie jest przeznaczony dla każdego przedsiębiorcy.


PRZEDSIĘBIORSTWO WIARYGODNE W BIZNESIE 2019

Celem programu „Wiarygodny w Biznesie” jest promocja podmiotów gospodarczych, które poprzez dbanie o wizerunek, w tym w szczególności o wiarygodność finansową, dążą do utrzymania wysokiego poziomu zaufania wśród kontrahentów.


LIDER OPINII KLIENTÓW 2019/2020

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma została liderem opinii wśród klientów. Otrzymaliśmy finalną ocenę 5 na 5 możliwych. Tym samym dołączyliśmy do grona liderów branży, wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za pozytywne oceny i zaufanie.


CERTYFIKAT VIP PANTERA BIZNESU

Program przeznaczony jest dla firm przestrzegających dobrych praktyk w biznesie. Laureatem Programu mogą być tylko firmy które zaakceptowały warunki programu i zostały pozytywnie zweryfikowane.


PRZEDSIĘBIORSTWO GODNE ZAUFANIA

To program Instytutu Badań Konsumenta skierowany do każdego przedsiębiorcy, który w swojej działalności kieruje się dobrem pracownika i klienta oraz świadczy usługi na najwyższym poziomie.


CERTYFIKAT KONSUMENCKI DOBRA OPINIA

Jest to program, który pomaga firmie w uzyskaniu statusu zaufanego partnera dla potencjalnych klientów. Certyfikat potwierdza jakość produktów lub wykonywanych usług świadczonych przez firmę oraz pomaga wzmocnić wizerunek wśród potencjalnych klientów.

Translate »