MEBLE NA MIARĘ "ŚLAZYK"

O nas

Tworzymy z pasją..

Misją firmy jest tworzenie oraz realizacja projektów meblowych w odpowiedzi na potrzeby rynku i każdego klienta indywidualnie.

Swoją ofertę kierujemy do osób pragnących spełnić swoje marzenie o nowoczesnym i komfortowym wnętrzu swojego domu.

Do produkcji mebli używamy najwyższej jakości materiałów. Następnie montujemy je i dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach.

Meble na miarę „ŚLAZYK”

Nasze wieloletnie doświadczenie produkcyjne jest gwarantem solidności oraz jakości wytwarzanych elementów meblowych. Nasze projekty nieustannie się zmieniają w oparciu o najnowsze światowe trendy meblowe. Meble to nasza pasja, a zadowolenie naszych Klientów, jest naszym celem nadrzędnym.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem i niesłabnącą pasją do aranżacji wnętrz, pragniemy profesjonalnie wspierać naszych Klientów w budowaniu niepowtarzalnej atmosfery ich domów i mieszkań.

Jeśli chodzi o Twój dom, wierzymy, że możesz mieć wszystko: ponadczasowy design i jakość w przystępnej cenie.

Każde wnętrze jest inne i musi odpowiadać indywidualnemu charakterowi jego mieszkańców. Powinno być również funkcjonalne i ustawne. Tymi zasadami kierujemy się tworząc projekty mebli na zamówienie.

Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, oferując bogaty wachlarz produktów i materiałów, doradzając zarazem i służąc własnym doświadczeniem, biorąc pod uwagę również aktualne wiodące na rynku trendy, wkładając serce i cierpliwość w naszą pracę, uzyskujemy mebel prawie doskonały, dbając o każdy szczegół.

Dbamy o każdy drobiazg, aby efekt końcowy był spełnieniem Państwa oczekiwań, zarówno pod względem marzeń, potrzeb jak i kieszeni, powiększając tym samym grono naszych zadowolonych Klientów.

Nasze meble robione są z duża starannością i precyzją, a pod każdym z nich podpisuję się osobiście swoim nazwiskiem… Ślazyk.

Nasze motto: „Tworzyć z pasją..”

Nasz cel: zadowolenie naszych Klientów!

Chętnie spotkamy się również z Tobą na bezpłatny pomiar wraz z przedstawieniem optymalnych rozwiązań dla Ciebie i Twojego domu.

  • bezpłatny pomiar
  • przystępne ceny
  • terminowość
  • fachowe doradztwo

Efekt końcowy uważamy za sukces wówczas, gdy my jesteśmy zadowoleni z wykonanej przez nas pracy, a Państwo są zadowoleni z jej końcowego efektu, bo cieszy nas dobrze wykonana praca. Bo przecież meble powinny porządkować nasze życie i czynić je bardziej komfortowym.

Oferta obejmuje:

Translate »