MEBLE NA MIARĘ "ŚLAZYK"

Technologie

Korzystamy z technologii sprawdzonych firm takich jak:

Belmeb to polska firma która jest dystrybutorem akcesoriów meblowych oraz półfabrykatów do produkcji mebli.
Specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej: płyt i drzwi meblowych blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych, a także akcesoriów do wyposażenia wnętrz. Asortyment zawiera produkty niezbędne do produkcji mebli oraz wyposażenia wnętrz w takich miejscach jak: kuchnia, salon, łazienka, garderoba oraz wielu innych pomieszczeniach.

Technologicznie zaawansowane okucia meblowe do nowoczesnych wnętrz.
Blum to znane, doceniane i innowacyjne przedsiębiorstwo rodzinne o międzynarodowym zasięgu. Do działania motywuje nas perfekcyjne działanie okuć meblowych. Nasze systemy zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych – szczególnie w kuchni.

EGGER bazuje na solidnym fundamencie dzięki swojemu zbilansowanemu wzrostowi, swoim innowacyjnym produktom oraz swojemu wysokiemu standardowi jakości. Zaangażowanie naszych wykwalifikowanych pracowników w znacznej mierze przyczynia się do tego, że jesteśmy jednym z wiodących, europejskich przedsiębiorstw przemysłu drzewnego.

Jest jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Szwajcarska jakość i korzenie.
SWISS KRONO sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.

Marka Pfleiderer uformowała się na nowo. Ze spółek Pfleiderer Grajewo i Pfleiderer GmbH powstała jedna prężnie działająca w branży tworzyw drzewnych marka o zasięgu międzynarodowym.

Kronospan produkuje i dystrybuuje płyty drewnopochodne, panele z melaminą, blaty robocze, panele ścienne, parapety, lakierowany HDF, płyty kompaktowe, laminaty wysokociśnieniowe (HPL), sklejka i inne. Kronospan produkuje płyty drewnopochodne w ponad 40 zakładach i jest lokalny w wielu krajach.

Translate »