Inne

Inne

W projektowaniu mebli, podobnie jak w innych dziedzinach obowiązują trendy. Nie warto jednak kierować się tym, co jest akurat modne, jeśli nam się to nie podoba. Niezależnie od tego jaki styl wybierzesz, powinien to być Twój wybór. Pamiętaj, że meble będą Ci towarzyszyć przez (kolejne kilka – długi czas).

Meble powinny porządkować nasze życie i czynić je bardziej komfortowym.

By meble służyły nam kilkanaście lat powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na ich wygląd, ale przede wszystkim na jakość i wykonanie. Można spotkać się z przekonaniem, że kupując meble w sklepach sieciowych nie otrzymamy produktu tak wysokiej jakości jak na przykład zamawiając meble na wymiar. Meble robione na wymiar mają te zaletę nad gotowymi zestawami mebli, że możemy je idealnie dopasować do przestrzeni, którą chcemy umeblować.

Wskazówki


Szuflady
Meble to nie tylko korpusy, fronty, ale również wyposażenie, które z reguły podnosi komfort użytkowania. Szuflady to nieodzowny element wyposażenia, w nich każdą rzecz widać jak na dłoni. Najlepsze to te z cichym domykiem, który zapobiega trzaskaniu frontów o korpus mebla.
Fronty
Fronty powinny być przede wszystkim trwałe, odporne na ścieranie i zabrudzenia. W ofercie posiadamy drzwi lakierowane o wykończeniu matowym, półmatowym lub wysokim połysku. Mamy do wyboru także dużą paletę kolorów. Praktyczną zaletą frontów lakierowanych jest możliwość zastosowania uchwytu krawędziowego, dzięki czemu otrzymujemy jednolite pokrycie całego frontu wraz z frezowanym uchwytem.
Translate »